Růžová vína

André růžové

Jde o víno vyrobené z červené odrůdy ANRÉ vyšlechtěné ve Velkých Pavlovicích. Barva vína je nádherná lososová, vůně i chuti lesních jahod .

Naše RŮŽOVÉ ANDRÉ ročník 2016 je velmi vhodné k přípitkům při slavnostních příležitostech kde vynikne atraktivní růžová barva a vůně v poháru. I toto víno si určitě najde své příznivce, nutno podávat při teplotách do 12 stupňů celsia aby vynikla svěžest.

André růžové

Svatovavřinecké růžové

Toto o víno vyrobené z odrůdy Svatovavřinecké ročník 2018. Losová barva vína, ve vůni i chuti lesních jahod. Svěží kyselinky se podává ideálně k přípitkům při teplotě do 12stupňů aby vynikla svěžest, vůně a kyselinka.

Svatovavřinecké růžové

Rulandské modré růžové

Rulandské modré! Ve sklizni 2019 jsme pro vás vyrobili z jedné z nejvýraznějších světových odrůd růžové. Zdařilo se. Toto víno lahodné vůně a chuti. Růžové, spíše lososové bary nelze než doporučit k ochutnání. Zde je kyselinka méně výrazná o to více vyniká příjemná dochuť v ústech a chuť znovu a znovu ochutnávat a podělit se s přáteli. Opět zde platí správná teplota podávání pro naplnění kompletního zážitku.

Rulandské modré růžové

Poptat víno

© 2024 vino-furminek.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů